Projekty rodinných domů, bungalovů BLESKOVEPROJEKTY.CZ

Náhodně vybraný projekt Rodinný dům Adam

Vyhledávání projektu domu podle základních parametrů:

Objednejte si typový projekt rodinného domu od BLESKOVEPROJEKTY.CZ

Vážení zákazníci!
Nabízíme Vám kolekce typových projektů od naší projekční kanceláří Bleskové projekty s.r.o. U nás najdete najděte projekty rodinných domu všech typů a velikostí, různých stylů a různých cenových kategorií.

Nemáte čas čekat na dlouhý proces projektováni rodinného domů? Vyberte si svůj dům z již realizovaných námi v Česku typových projektů domů.

Naše projekty jsou vhodné k realizaci svépomocí či za rozumné ceny dodavatelsky.

Snažíme se našim klientům poskytovat služby v nejvyšší možné kvalitě a s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Naší největší odměnou je spokojený zákazník.

Každý náš dům má dokonale dispoziční řešení, které se umožňují maximálně využít každý metr čtvereční užitné plochy.

Specializujeme se na projekty přízemních rodinných domů typu bungalov.

Máme projekty bungalovů v nejpopulárnějším americkém stylu "bungalov" jsou přizpůsobené českým stavebním normám a zpracovány autorizovaným českým projektantem.

Přejeme Vám správné a uvážené rozhodnutí při volbě Vašeho projektu rodinného domu. Pomůžeme Vám ušetřit na projektu, na výstavbě rodinného domu a na bydlení!

Zprávy BLESKOVÉ PROJEKTY

2020-08-21

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že většina našich zákazníků potřebují přizpůsobit typový projekt svým požadavkům a konkretnímu pozemku, rozhodli jsme službu "Osazení domu na pozemek" zahrnout do ceny projektu. Projektová kancelář Bleskové projekty.

2015-01-02

Vážení zákazníci, děkujeme za přízeň v roce 2014. Vše nejlepší, hodně zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2015 Vám přeje projektová kancelář Bleskové projekty s.r.o.!

Všichni aktuality